Luna's Alaçatı

Bizi yakından tanıyın

LUNA'S ALAÇATI

Alaçatı'nın büyülü atmosferinde kaybolun,
anılarınıza yeni bir sayfa açın.

Ağustos ayında Alaçatı’nın ünlü rüzgarıyla buradayız. Çarşı içindeki hareketlilikten sonra Luna’s Alaçatı’nın önüne geldiğimizde, muhteşem rüzgarın etkisiyle huzur buluyoruz. Sakız ağaçları otelimizin önünde yer alıyor ve burada özel koruma altında. Otelin ön cephesi rahatlatıcı ağaç manzarası sunarken, birinci katta deniz manzarası gözlerimizi kamaştırıyor. Rüzgar, denizle buluşup zeytin ağaçlarına kadar ulaşıyor. Tepede yer alan yıkılmış rüzgar değirmeni kalıntıları geçmişi hatırlatıyor.

Eski zamanlarda bu ferah rüzgarın rüzgar değirmenlerini çalıştırdığını, otelimizin arkasında yer alan yıkılmış rüzgar değirmeni kalıntılarından anlayabiliyoruz. Alaçatı’da bulunan bu değirmenler, geçmişte rüzgarın gücünü kullanarak dönemlerini doldurmuşlardır. Otelimizin arkasındaki tepe üzerindeki yıkılmış değirmen kalıntıları, geçmişin izlerini günümüze taşımaktadır. Bu değirmenler, Alaçatı’nın tarihine ve geçmişine saygıyla hatırlatmaktadır.

Luna’s Alaçatı olarak, geçmişle bugünü birleştiriyoruz. Misafirlerimize rahatlatıcı bir deneyim sunuyoruz. Sizi Luna’s Alaçatı’ya bekliyoruz!

Eski köy kapılarından yapılmış özel yatak başlıkları ve mobilyalarla kendinizi tarihin parçası hissedeceksiniz.

Luna’s Alaçatı olarak, misafirlerimize hem geçmişin izlerini yaşatmayı hem de modern konforu sunmayı hedeflemekteyiz. Rahatlatıcı esinti, eşsiz doğa manzarası ve tarihi detaylarla bezeli otelimizde unutulmaz bir deneyim yaşamanızı diliyoruz. Sizi Luna’s Alaçatı’ya bekleriz!

s1
s3
s2